Menü Expand Yenile

Gelişmiş Şehirler İçin Totem Led Ekran Teknolojisi

Reklamcılık sektöründe bir devrim yaratan led ekran teknolojisi son dönemde totem şeklinde yer alan modelleri ile birlikte büyük şehirlerdeki yerini alıyor.

Yayınlanma Tarihi: 23.01.2018 15:16

Totem Led Ekran Nedir?

 

Birçok kişinin hayatında daha öncede gördüğü ancak ismini tam olarak bilmediği ürünlerden birisi olarak bu tarz led ekranlar gösterilebilmektedir. Şehirlerin işlek noktalarında, merkezlerinde ya da büyük alışveriş merkezlerinin yan kısımlarında yer alan ve kaba şekli olarak “T” şeklinde olan led ekranlar totem led ekran olarak isimlendirilmektedir. Bu led ekranlar, çok uzak bir mesafeden dahi rahatlıkla görülebilirken o bölgede bulunan kişilerin tamamına yakınının dikkatini çekmektedir. Böylece ekranlarda yer alan reklamlar da kısa süre içerisinde maksimum sayıda insana ulaşım sağlamaktadır.

 

Totem Led Ekran Nasıl Üretilir?

 

Profesyonel bir şekilde totem led ekran üretimi için birçok farklı aşamanın sorunsuz biçimde açılması gereklidir. Bu tarz led ekranlarda, ekranın oturacağı çelik profilin üretimi ayrı bir ortamda yapılırken istenen boyutlardaki led ekranın üretimi farklı bir alanda yapılmaktadır. Bunlar için farklı üretim merkezlerinde işinde uzman olan kişilere ihtiyaç duyulur. Bu sebeple de şehir merkezlerinde ya da farklı noktalarda bu tarz led ekran modellerini kullanacak olan kişilerin ülkemizin birçok farklı şehrinde yer alan ve kusursuz bir hizmet veren üretici firmalara başvurması gerekiyor.

 

Led Ekranların Siparişi Nasıl Veriliyor?

 

Üretici firmalar ile iletişime geçen kişiler nasıl bir led ekran istedikleri konusunda fikirlerini firmaya aktarıyorlar. Firma içerisinde daha öncesinde yüzlerce sipariş almış ve en doğru ürünün hangisi olacağını en iyi şekilde bilen kişiler, kendi fikirlerini de müşterileri ile paylaştıktan sonra ortak bir karar alınıyor. Bu karar ile birlikte totem led ekran ebatları net bir şekilde belirlenirken yerden ne kadar yükseklikte olacağı ve hangi bölgede kullanılacağına karar veriliyor. Bunun ardından led ekranın görüntü kalitesi üzerinde etkileri olan piksel aralıkları belirleniyor ve bu şekilde ürünün maliyeti de belirlenmiş oluyor. Bu aşamadan sonra üretime başlanırken belirli bir süre sonunda ürün montaj için hazır hale geliyor. Üretimi gerçekleştiren firmalar, montaj işlemlerini de eksiksiz bir biçimde tamamlarken kişiler ya da kurumlar, son teknoloji totem led ekranlarına kavuşmuş oluyorlar.

 

Fiyatları Ne Kadar?

 

Şehrin en önemli noktalarından birisini led ekran ile değerlendirmek isteyen kişiler bu aşamada fiyat konusunda çok fazla bilgi sahibi olamıyorlar. Sürekli olarak bu ürünlerin siparişleri verilmediği için fiyat konusunda geçerli bir bilgi bulmak da ya da tecrübeye sahip olmak da kullanıcılar için zor olabiliyor. Bu aşamada kişilerin üreticiler ile iletişime geçerek fiyat konusunda görüşmelerini gerçekleştirmesi gerekiyor. Doğru kişiler ile görüşülürse istenen özelliklere sahip led ekranlar için fiyatlar ortaya çıkıyor. Bu fiyatlarda, ebat, ekranın kalitesi ve çelik profilin özellikleri etkili oluyor. Birçok farklı özellik bulunduğu için de kişilerin bu firmalar ile görüşmeden fiyat konusunda bilgi alması çok mümkün olmuyor.

 

Farklı özelliklere sahip olan totem led ekran ile birlikte kişiler ya da kurumlar şehirlerindeki binlerce insana en kolay biçimde ulaşım sağlayarak reklamlarını en kaliteli şekilde gerçekleştirmiş oluyorlar.